Merli Kaunissaar Lifestyle

Olen 28-aastane iseseisev naine positiivse ellusuhtumise ja aktiivse eluviisiga, kes soovib oma mõtteavaldusi Sinuga jagada. Minu eesmärk on innustada naisi igas vanuses ning igas elu olukorras elama iseseisvat ja õnnelikku elu, eriti vägivallavabaelu!

Mari lugu

NB! Nimi muudetud.

Saime internetis tuttavaks. Alguses oli kõik super, nii voodis kui ka mujal. Siis mingil hetkel hakkas mees kahtlast panema. Pihta hakkas vaimne terror. Palus raha saata, kui ei saada, siis teeb kellegile liiga. Saatsin raha. Andsin veel enda teise pangakaardi talle, kuna tal oli palju laene kaelas, siis palus kas saaksin teda aidata. Kui vastasin, et ma tõesti ei saa, siis palus sms laenu võtta, mida ma tegingi KORDUVALT. Sest ma armastasin ja tõesti uskusin, et ta maksab tagasi.

Siis kolisime kokku ja tal hakkas alkoholiga probleemid. Valasin ta alko ära ja ta tuli kallale. Ja ma andsin andeks jälle, sest armastasin. Kallale tulekuid oli palju, ta ise muidugi neid ei mäleta. Küll ta mõjutas mind mitte oma sõbrannadega suhelda ja vanematega. Ma ei suhelnudki nendega, sest nad ju mōjusid mulle halvasti nagu sisendati.

Siis ühel ōhtul vanad klassikaaslased kutsusid välja istuma, ei midagi erilist. Seda hõõruti mulle 1.5 aastat nina alla. Küll ta lubas mu eksmehe maha lüüa, ja kõikidele pasundada, miks mu eelmine suhe laiali läks. Sinu lugu lugedes, tunnen ära ennast. Ma elasin sellise terrori all 3,5 aastat.