Merli Kaunissaar Lifestyle

Olen 28-aastane iseseisev naine positiivse ellusuhtumise ja aktiivse eluviisiga, kes soovib oma mõtteavaldusi Sinuga jagada. Minu eesmärk on innustada naisi igas vanuses ning igas elu olukorras elama iseseisvat ja õnnelikku elu, eriti vägivallavabaelu!

Kadi lugu vol 1

NB! Nimi on muudetud!

Minu eksmees keeras kaitseväes ära. Olime 2 a koos elanud. Meie suhe kestis 4 aastat. Mina olin siis vanuses 15-18 ja tema 21-25.*

Üks insident paljudest:
Öösel oli -21 kraadi (meil oli 1toaline 17ruutu) ta ärkas ja avas akna. Istus voodil vait ja hakkas minult tekki ja riideid ära kiskuma. Tõmbasin tagasi, kuna oli jahe. Akent ka kinni ei lasknud panna- istus ees, tekk ümber, ise haudvaikne.

Läksin vannitoapõrandale magama. Tuli vaikides ja kallas kuuma veega üle. Jalutasin siis kööki, põrandale seadsin jopest aseme. Tuli istus mu jalge ette ja kükitas, vahtis tuimalt vaikides. Siis vihastasin ja lükkasin ta voodisse, sest see polnud ok, et 6 tunni jooksul, mis mässasime (vaikus, aknaga mängimine jne). Lõpuks ütles: ah las olla. Oled hommikuks läinud.

Läksime magama, ootasin kuni ta uinus ja läksin ise nuttes lumehange nutma. Hommikul 6 aeg läksin tuppa, et võtaks ta kaissu, kuid süda ei lasknud ja jooksin vanemate juurde, kust lahkusin juba kiirabiautos. Sügavas shokis (3pâeva olin sees. Jõuetus jne). Vanemad käisid ta juures mu asju toomas. Eksi viimased sõnad mulle olid, et ma koer võiks maha surra.
Ta käib siiani mul järgi, et tahab last, aga hoian eemale, kuidas võimalik. Paraku töö tõttu ikka trehvame, kuid siis olen konkreetne olnud. Tal oli võimalus saada isaks, aga sundis aborti tegema(olin noor ja leppisin sellega, sest sellisega  pole mõtet kohut ka käia) ning oli vihane, et miks ma abordijäänust alles ei jätnud (tema oleks tahtnud seda surnud loodet endale mälestuseks - kust küll sellised lollid tulevad?)

Nüüd, kui trehvame koolis või tööl, siis igakord mainib, et ma võiks ikkagi temast rase olla. Oma käitumist põhjendab ta sellega, et on kasuperest pärit, kaitsevägi oli raske, kool jne avaldab pinget.

*Aasta pärast suhte lõppu: 3 nädalat tagasi hakkas ta mu vanematelt raha välja nõudma. Väitis, et minu nimi on vanal üürilepingul (kuigi lõpetasin selle omaniku juures koheselt, kui välja kolisin + andsin võtmed). Ta käis juristi juures ja koostas mu vanematele mingid ähvardus paberid. Ma blokeerisin ta numbri ja vanemad ajasid asja korda. hetkel ei tea temast rohkem midagi. Ainult seda, et eile trehvas minu klassivenda, kellelt 1000euri välja pinnis, et auto osta ja see välja rentida , kuna ta ise pankrotis. Kui klassivend uuris, et miks ta pangast laenu ei võta? Siis eks vastas, et see toob endaga vastutuse, mida ta ei taha