Merli Kaunissaar Lifestyle

Olen 28-aastane iseseisev naine positiivse ellusuhtumise ja aktiivse eluviisiga, kes soovib oma mõtteavaldusi Sinuga jagada. Minu eesmärk on innustada naisi igas vanuses ning igas elu olukorras elama iseseisvat ja õnnelikku elu, eriti vägivallavabaelu!

Eesti Vabariigi Presidendi vastuvõtule?!

Täiesti tavaline tööpäev, õhtul oli vaja kiirustada koju, et sättida enda sünnipäevapeole. Täiesti rutiinne tegevus vaadata postkasti, täiesti mittetavaline kiri, saatjaks Presidendi Kantselei. Kas tõesti see võib olla see, mis ma arvan?

Liigun tuppa, teen kirja lahti ja OMG, OMG, OMG! Põhimõtteliselt hüppan mööda tuba ringi, värisen eufooriast, karjun õnnest (ma praktiliselt ei karju kunagi ei rõõmust ega vihast). Helistan oma kaaslasele, et tead, mis??!! Tema muidugi esimese asjana andis märku, et nüüd on head kleiti vaja. Issand, kleit!!! See ei tulnud mul mõttessegi.

Lõpetasin kõne ja üritasin kuidagi olla, helistasin emale, kirjutasin oma ülisuppernaabrile, alustasin oma lehel LIVE, et jagada oma emotsioone oma jälgijatega! Appikene, see kõik on nii ebareaalne, ma ei oleks never midagi sellist oodanud.

Kodaniku julguse aumärk ei tulnud mulle nii suure üllatusena, kuna vihjeid sain enne ja ausalt öeldes, kui seda üleskutset nägin, siis salaja unistasin, et keegi mind nimetaks, sest et ma olen ju julge olnud! Soov läkski täide, aga midagi sellist ei oleks ma uneski osanud näha!

Kodaniku julguse aumärgi saamisel ma ei tundnud, et ma nüüd seda nii väga väärt oleks, et ma olen lihtsalt ajanud oma asja, aidanud teisi enda kogemusest lähtuvalt, et mis see siis ära ole, et seda võib ju igaüks teha. Presidendi kutse sain, siis mulle jõudis kohale, et seda ei tee igaüks. Eestis ei olegi varem olnud naist, kes tuleks oma looga niimoodi lagedale, täiesti ausalt, siiralt ja tundmatu isikuna. Ehk et wow, mina muudangi meie ühiskonda paremaks!

Huvi ühiskonna vastu tekkis mul juba põhikooli lõpu poole, ühiskonnaõpetus ja ajalugu olid mu lemmik õppeained, olin president õpilasesinduses, 4H-s, olin Viru Õpilaskojas, Rakvere Noorte Parlamendis. Too aeg oli isegi unistus, et minust saab Eesti esimene naispresident. See unistus küll ei täitunud, aga nüüd mina, Merli Kaunissaaar, saab meie riigi kõige tähtsamal päeval Eesti esimese naispresidendi kätt suruda!

Aitäh teile, mu jälgijad, et tänu teile on see võimalikuks saanud!

Teie Merli